Pradinis | Parduotuvė | Telefonų priedai | Įkrovikliai | Maitinimo tinklo įkrovikliai | SBS TETR1CPD25 25W USB-C sieninis įkroviklis su Power Delivery – juodas
SBS TETR1CPD25 25W USB-C sieninis įkroviklis su Power Delivery – juodas
Likutis centriniame sandėlyje: 5
Produkto kodas: 185343 Kategorijos: , , Žyma: Prekės ženklas:
Žemiau pateikiami pristatymo būdai ir preliminarūs terminai:
  • ✅ Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje (4-7 d. d.)
  • 📦 Pristatymas į paštomatą (4-7 d. d.)
  • 🚚 Greitas pristatymas kurjeriu (4-7 d. d.)
Aprašymas
SBS TETR1CPD25 25W Mains Charger with Power Delivery – Black
The SBS TETR1CPD25 25W mains charger is a perfect solution for people who value speed, safety and convenience of charging. Thanks to the Power Delivery (PD) technology, the charger will quickly charge your smartphone in 35 minutes and your tablet in 70 minutes. The compact design means that the device will fit in any bag, ideal for both home and travel use. The European plug ensures compatibility with many sockets around the world. In turn, intelligent overheating and short circuit protection functions guarantee safe charging of your devices. Choose the reliability and versatility of the SBS TETR1CPD25 charger!
#
Specification:
  • Brand: SBS
  • Model: SBS TETR1CPD25
  • Output power: 25 W
  • Fast charging technology: Power Delivery
  • Connector: USB-C – 5V = 3A / 9V = 2.77A / 12V = 2.08A (PD25W)
  • Input voltage: 100-240V AC / 50-60Hz
  • Plug type: EU
  • Weight: 30 g
  • Color: black
The most important advantages of the TETR1CPD25 charger:
  • Universal: Compatible with devices from many popular brands, including Apple and Samsung.
  • Versatile: The European plug makes the charger work in many countries around the world.
Super fast charging in every situation
#
Compact design for full mobility
Power Delivery technology for safe charging
Versatile for various devices
European plug for global compatibility
Pirkinių krepšelis
SBS TETR1CPD25 25W USB-C Wall Charger with Power Delivery - BlackSBS TETR1CPD25 25W USB-C sieninis įkroviklis su Power Delivery – juodas