DC80W-GAN is a multi-port charging station that will work in every situation! All thanks to 6 ports, including 4 USB-C ports and 2 USB-A ports. The total power is 80W! It's like having 6 high-power chargers in one device! No more tangled cables and mess on your desk – with this product you will stay organized.
PRODUCT FEATURES:
– 100% Original
– Packed in original packaging
– Made of aluminum
– 4 x USB-C ports
– 2 x USB-A Port
– Input voltage range: 100-240V~50/60Hz 1.8A