Pradinis | Parduotuvė | Telefonų priedai | Įkrovikliai | Maitinimo tinklo įkrovikliai | Tech-Protect NC100W-GAN įkroviklis GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 – baltas
Tech-Protect NC100W-GAN įkroviklis GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 – baltas
Likutis centriniame sandėlyje: 451
Produkto kodas: 171865 Kategorijos: , , Žyma: Prekės ženklas:
Žemiau pateikiami pristatymo būdai ir preliminarūs terminai:
  • ✅ Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje (4-7 d. d.)
  • 📦 Pristatymas į paštomatą (4-7 d. d.)
  • 🚚 Greitas pristatymas kurjeriu (4-7 d. d.)
Aprašymas
NC100W-GAN is a fast charger with a power of 100W, which allows you to quickly charge most mobile devices such as smartphones, tablets, laptops. USB-C ports support the Power Delivery (PD) protocol, which allows you to intelligently adjust the charging power to the connected devices, providing optimal conditions for fast and safe charging.
PRODUCT FEATURES:
– 100% Original
– Packed in original packaging
– Smart and fast charging
– Input voltage range: 100-240V~50/60Hz 2.0A Max
– USB-C1 output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
– USB-C2 output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
– USB-C3 output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
– USB-A output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A (30W Max)
– Compatible with iOS, Android
– Small and ergonomic shape
THE SET INCLUDES:
1 x Tech-Protect NC100W-GAN mains charger
Pirkinių krepšelis
Tech-Protect NC100W-GAN charger GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - whiteTech-Protect NC100W-GAN įkroviklis GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 – baltas