Likutis centriniame sandėlyje: 576
Produkto kodas: 171543 Kategorijos: , , Žyma: Prekės ženklas:
Žemiau pateikiami pristatymo būdai ir preliminarūs terminai:
  • ✅ Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje (4-7 d. d.)
  • 📦 Pristatymas į paštomatą (4-7 d. d.)
  • 🚚 Greitas pristatymas kurjeriu (4-7 d. d.)
Aprašymas
The A22 allows you to charge devices in any configuration – simultaneously or completely separately.
* To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of 25W (V*A) or more.
PRODUCT FEATURES:
– 100% Original
– Packed in original packaging
– MagSafe compatible
– USB-C input current: 9V/3A, 12V/2.25A
– Smartphone Output Power: 15W/10W/7.5W/5W
– Watch output power: 3W
– Earphone output power: 5W