Pradinis | Parduotuvė | Telefonų priedai | Įkrovikliai | Maitinimo tinklo įkrovikliai | Tech-Protect QI15W-A26 indukcinis įkroviklis 15W 3in1 telefonui / ausinėms / Apple Watch – juodas
Tech-Protect QI15W-A26 indukcinis įkroviklis 15W 3in1 telefonui / ausinėms / Apple Watch – juodas
Likutis centriniame sandėlyje: 659
Produkto kodas: 171687 Kategorijos: , , Žyma: Prekės ženklas:
Žemiau pateikiami pristatymo būdai ir preliminarūs terminai:
  • ✅ Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje (4-7 d. d.)
  • 📦 Pristatymas į paštomatą (4-7 d. d.)
  • 🚚 Greitas pristatymas kurjeriu (4-7 d. d.)
Aprašymas
* For the charger to function properly, a mains charger with a minimum power of 20W is required
PRODUCT FEATURES:
– 100% Original
– Packed in original packaging
– USB-C input current: 9V/2A, 12V/1.5A
– Smartphone Output Power: 15W/10W/7.5W/5W
– Watch output power: 3W
– Earphone output power: 3W
– Function of powering three devices at the same time
– Function of powering each device separately
THE SET INCLUDES:
1 x Tech-Protect A26 Charger
1 x USB-A / USB-C Cable 100cm
Pirkinių krepšelis
Tech-Protect QI15W-A26 Inductive Charger 15W 3in1 for Smartphone / Headphones / Apple Watch - BlackTech-Protect QI15W-A26 indukcinis įkroviklis 15W 3in1 telefonui / ausinėms / Apple Watch – juodas