Tech-Protect QI15W-A39 2in1 MagSafe įkrovimo stotelė – juoda
Likutis centriniame sandėlyje: 232
Produkto kodas: 185292 Kategorijos: ,
Žemiau pateikiami pristatymo būdai ir preliminarūs terminai:
  • ✅ Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje (4-7 d. d.)
  • 📦 Pristatymas į paštomatą (4-7 d. d.)
  • 🚚 Greitas pristatymas kurjeriu (4-7 d. d.)
Aprašymas
* To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of 30W (V*A) or more.
PRODUCT FEATURES:
– 100% Original
– Packed in original packaging
– MagSafe compatible
– USB-C input current: 5V/3A, 9V/2A
– Smartphone Output Power: 15W/10W/7.5W/5W
– Earphone output power: 3W